Henüz herhangi bir bölüm yayımlamadığımız için indirme bağlantısı falan da yok, boşuna bakınmayın. ^^

Bölüm 1: Metal Simyacı

Bölüm 1: Metal Simyacı

鋼の錬金術師 (Hagane no Renkinjutsushi)

Isaac McDougal, ya da diğer ismiyle ‘Buz Simyacısı’, Ishval Savaşı’nın ardından askeri görevinden ayrılıp hükümet karşıtı çalışmalara başlayan eski bir Devlet Simyacısı. Şimdi Merkez’e sızmayı başarmış ve büyük bir gizlilik içerisinde sürdürdüğü planını uygulamaya koymak üzere. ‘Metal Simyacı’ Edward Elric, kardeşi Alphonse ve aynı savaşta görev alan ‘Alev Simyacısı’ Roy Mustang, Führer’in emirlerini yerine getirip Isaac’i büyük bir felakete yol açmadan önce durdurabilecekler mi?

İçerdiği manga bölümleri: – (animeye özel bölüm)
DVD/Blu-ray çıkış tarihi: 26 Ağustos 2009

Bölüm 2: Başlangıç Günü

Bölüm 2: Başlangıç Günü

はじまりの日 (Hajimari no Hi)

Ed ve Al, annelerini diriltmek için simyadaki en büyük yasağı çiğniyor ve bir insan dönüşümü gerçekleştiriyorlar. Ancak başarısız olan bu işlem çok büyük bir bedel ödemelerine yol açıyor. Umutsuzluk içerisindeki kardeşleri ziyarete gelen bir asker, Edward’a bir Devlet Simyacısı olma şansını tanıyor. Kaybettiklerini geri kazanmak için çıktıkları uzun yolculuk böylece başlıyor!

İçerdiği manga bölümleri: 23, 24
DVD/Blu-ray çıkış tarihi: 26 Ağustos 2009

Bölüm 3: Dalalet Şehri

Bölüm 3: Dalalet Şehri

邪教の街 (Jakyō no Machi)

Mucizeler gerçekleştirdiği söylenen bir rahibi görmek üzere Ed ve Al, Liore’a bir yolculuk yapıyor. Ancak şehre vardıklarında gördükleri şey, Leto adlı dinin kurucusu Cornello’nun eşdeğer değişim kuralına aykırı olarak gerçekleştirdiği simya dönüşümleri oluyor. Şehirde Rose adında bir kız ile tanışıyor ve birlikte Cornello’nun tapınağına bir ziyaret gerçekleştiriyorlar…

İçerdiği manga bölümleri: 1, 2
DVD/Blu-ray çıkış tarihi: 30 Eylül 2009

Bu sayfa güncellenecek.

Not: Tüm bölümlerin bir listesini teknik bilgi sayfasında bulabilirsiniz.%d blogcu bunu beğendi: